سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / آغاز ریاست «مونسان» در سازمان میراث فرهنگی از شنبه آینده + پیکه: برای اولین بار برتری رئال مادرید را می پذیرم – پولاد سنگ

آغاز ریاست «مونسان» در سازمان میراث فرهنگی از شنبه آینده + پیکه: برای اولین بار برتری رئال مادرید را می پذیرم – پولاد سنگ

رؤسای پیشین و جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و #گردشگری روز شنبه (۲۸ مردادماه) تودیع و معارفه می شوند

رؤسای پیشین و جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و #گردشگری روز شنبه (۲۸ مردادماه) تودیع و معارفه می شوند.

زهرا احمدی پور نیز به عنوان تنها بانویی که سکان بلیط هواپیمایی این سازمان را از آبان ۱۳۹۵ تا ۲۲ مردادماه بدست گرفته بود، روز شنبه تودیع خواهد شد. رییس جمهور در روز خداحافظی با او، ابراز امیدواری کرده بود که از حضور احمدی پور در دولت دوازدهم استفاده شود.

به گزارش ایسنا، علی اصغر مونسان که روز یکشنبه با حکم حسن روحانی رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد، شنبه آینده رسما این سازمان را تحویل می گیرد.

مونسان چهارمین رییس سازمان بلیط کیش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی از زمان دولت یازدهم تا کنون است.

براساس اعلام روابط عمومی این سازمان، هنوز مهمانان مدعو برای این مراسم مشخص نشده اند.

او که یازدهمین رییس این سازمان پس از ادغام میراث فرهنگی و گردشگری است، تا پیش از این، مدیرعامل منطقه آزاد کیش بود و تحصیلاتی در زمینه عمران و مدیریت بازرگانی دارد.

——————-

ورزش سه: تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ پیکه شب گذشته در اوایل نیمه دوم جای خود را به نلسون سمدو داد و در پایان بازی اذعان داشت که مادریدی ها نمایش بهتری از بارسلونا ارائه داده اند
ورزش سه: پیکه شب گذشته در اوایل نیمه دوم جای خود را به نلسون سمدو داد و در پایان بازی اذعان داشت که مادریدی ها نمایش بهتری از بارسلونا ارائه داده اند.

باخت در برنابئو: “فصل درازی پیش روی ماست و امکان پیشرفت برای ما وجود تعمیر گوشی دارد اما برای اولین بار طی 9 سال حضورم در بارسلونا حس کردم رئال مادرید شرایط بهتری از ما دارد.

انتقادات سیگورا: “موضوع مهمی نبود. با کنار هم بودن قدرتمندتر بوده و امنیت بیشتری داریم. در بعضی مواقع شاید از صحبت ها به اشتباه برداشت می شود.”

ما در حال حاضر در بهترین شرایط خود نیستیم اما باید حدالامکان نزدیک به هم بوده و به سمت جلو حرکت کنیم. باید این شکست را پذیرفته و قبول کنیم رئال تعمیر لپ تاپ از ما بهتر بود”.

اگرچه آنها فصل گذشته نیز فاتح لیگ قهرمانان شدند اما در همان مقطع ما به اینجا سفر کردیم و پیروز هم شدیم و این مربوط به مدت خیلی قبل نیست.

درباره ی back118

همچنین ببینید

آنچه خواب را از چشم هتلداران می گیرد! – پولاد سنگ

هرسال در اجلاسی که در میامی، فلوریدا برگزار می شود تلاش می شود که مشکلات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *