سرخط خبرها
خانه / گردشگری / رفت و آمدهای خبرساز در معاونت گردشگری – پولاد سنگ

رفت و آمدهای خبرساز در معاونت گردشگری – پولاد سنگ

پس از انتصاب علی اصغر مونسان به ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، برخی معاونتهای سازمان طبق شواهد شاید زودتر با تغییر رو به رو شوند
از سوی دیگر، «میرهادی قره سید رومیانی» که 31 تیرماه با حکم زهرا احمدی پور رییس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حفظ سمت در معاونت حقوقی، مجلس و امور استان های این تعمیرات تخصصی لپ تاپ سازمان، سرپرست معاونت گردشگری شده بود، سه روزی می شود که در ساختمان معاونت گردشگری حاضر نشده است.

\r\n
به گزارش ایسنا، مونسان که تا پیش از این مدیرعامل سازمان منظقه آزاد کیش بود، روز یکشنبه با حکم رییس جمهور، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد، اما تا کنون در این سازمان مستقر نشده است تا جلسه معارفه اش برگزار شود.

\r\n
«محمد محب خدایی» روز سه شنبه حتی جلسه ای هم با مدیران تعمیرات موبایل معاونت گردشگری داشت، هرچند به آن ها گفت: «قرار نیست معاون گردشگری این سازمان شود»، اما در همان جلسه برخی طرح های گردشگری را بررسی کرد و درباره ی مباحث آکادمیک گردشگری گفتمانی هم داشت. او امروز (چهارشنبه) هم به معاونت گردشگری رفته است.

\r\n
محب خدایی از سال 92 تا کنون با حکم علی اصغر مونسان، معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش را به عهده دارد.

\r\n\r\n\r\n

با این حال از معاونت گردشگری خرید بلیط هواپیما سازمان میراث فرهنگی خبر می رسد که معاون گردشگریِ “مونسان” در کیش از روز سه شنبه در حال رفت و آمد به ساختمان حج و زیارت محل استقرار این معاونت است.

\r\n
«محب خدایی» روز سه شنبه 25 مردادماه در جلسه ای که با مدیران این معاونت داشت نیز با اشاره به مسؤولیت اصلی رومیانی در معاونت حقوقی، مجلس و امور استان ها، گفت که «این بخش از سازمان، معاونی ندارد و نخستین معاونی که با حضور آقای مونسان در سازمان بلیط هواپیما معرفی خواهد شد، بخش گردشگری است.»

\r\n

پس از انتصاب علی اصغر مونسان به ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، برخی معاونتهای سازمان طبق شواهد شاید زودتر با تغییر رو به رو شوند.

\r\n

درباره ی back118

همچنین ببینید

استان کرمان در راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی رتبه اول کشور را دارد – پولاد سنگ

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمان گفت: «این استان در زمینه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *